Samen Sportief Gyminstuif voor vrouwen

(Array)
woensdag
13:00-14:00 uur
Sportpark Geusselt Noord

Bewegen voor vrouwen

(Array)
maandag
13:00-14:00 uur
Trefcentrum Wittevrouwenveld

dinsdag
13:00-14:00 uur
Buurtcentrum de Wiemerink

woensdag
13:00-14:00 uur
Sportpark Geusselt Noord

Gymnastiek

(Array)
maandag
10:45-11:45 uur
Ontmoetingscentrum t Förtsje

maandag
14:45-15:45 uur
Buurtcentrum Mariaberg

dinsdag
09:30-10:30 uur
Buurtcentrum Sint Pieter

dinsdag
10:30-11:30 uur
Buurtcentrum Sint Pieter

woensdag
10:00-11:00 uur
Buurtcentrum De Romein

donderdag
09:00-10:00 uur
Parochiehuis Wolder

Volksdansen+

(Array)
maandag
12:45-13:45 uur
Gemeenschapshuis Kap. Lochtmanshuis

woensdag
10:30-11:30 uur
Buurthuis Klaekeburg Heugem

donderdag
09:45-10:45 uur
Wijkcentrum De Luibe

Country Line Dance+

(Array)
donderdag
11:15-12:15 uur
Buurtcentrum Mariaberg

Sport en Spel

(Array)

Floatfit®

(Array)
maandag
09:30-10:00 uur
Geusseltbad

dinsdag
10:15-10:45 uur
Geusseltbad

dinsdag
18:00-18:30 uur
Geusseltbad

dinsdag
18:30-19:00 uur
Geusseltbad

woensdag
09:30-10:00 uur
Geusseltbad

woensdag
19:00-19:30 uur
Geusseltbad

woensdag
19:30-20:00 uur
Geusseltbad

donderdag
10:00-10:30 uur
Geusseltbad

donderdag
21:15-21:45 uur
Geusseltbad

vrijdag
18:30-19:00 uur
Geusseltbad

zondag
07:30-08:00 uur
Geusseltbad

AquaGym

(Array)
dinsdag
09:15-10:00 uur
Geusseltbad

vrijdag
09:15-10:00 uur
Geusseltbad

AquaSwing

(Array)
maandag
09:15-10:00 uur
Geusseltbad

dinsdag
14:15-15:00 uur
Geusseltbad

vrijdag
10:15-11:00 uur
Geusseltbad

AquaJoggen

(Array)
dinsdag
09:15-10:00 uur
Geusseltbad

dinsdag
19:00-19:45 uur
Geusseltbad

vrijdag
09:15-10:00 uur
Geusseltbad

AquaVaria

(Array)
maandag
19:45-20:30 uur
Geusseltbad

woensdag
19:45-20:30 uur
Geusseltbad

AquaRobics

(Array)
dinsdag
10:15-11:00 uur
Geusseltbad

dinsdag
19:00-19:45 uur
Geusseltbad

donderdag
10:45-11:30 uur
Geusseltbad

AquaFietsen

(Array)
maandag
18:45-19:30 uur
Geusseltbad

dinsdag
19:45-20:30 uur
Geusseltbad

woensdag
10:15-11:00 uur
Geusseltbad