Gyminstuif voor vrouwen

(Array)
woensdag
13:00-14:00 uur
Geusselt Sporthal

Bewegen voor vrouwen

(Array)
maandag
13:00-14:00 uur
Trefcentrum Wittevrouwenveld

dinsdag
13:00-14:00 uur
Buurtcentrum de Wiemerink

Volleybal

(Array)
dinsdag
19:30-21:00 uur
Gymzaal Scharn 1

woensdag
14:00-15:30 uur
Gymzaal Scharn 1

woensdag
18:30-19:30 uur
Gymzaal Belfort 2

donderdag
20:30-22:00 uur
Gymzaal La Bellettsa

Buitengewoon Fit

(Array)
maandag
10:00-11:00 uur
Sportpark de Geusselt

maandag
10:00-11:00 uur
Sportpark West

woensdag
10:00-11:00 uur
Sportpark West

donderdag
09:00-10:00 uur
Sportpark de Geusselt

vrijdag
10:00-11:00 uur
Sportpark West

Badminton

(Array)
dinsdag
14:00-15:00 uur
Sporthal De Heeg

woensdag
09:30-10:30 uur
Sporthal Daalhof

woensdag
18:00-19:30 uur
Sporthal De Heeg

donderdag
18:00-19:30 uur
Gymzaal Limmel

vrijdag
19:00-20:00 uur
Gymzaal La Bellettsa

Beweegkriebels

(Array)
vrijdag
12:15-13:00 uur
Gymzaal Heer

vrijdag
12:30-13:15 uur
Speelzaal van basisschool Emile Wesley

Danskriebels

(Array)
vrijdag
13:30-14:15 uur
Speelzaal Centre Manjefiek Malberg

vrijdag
14:15-15:00 uur
Speelzaal Centre Manjefiek Malberg

Kleuterdans

(Array)
woensdag
12:45-13:30 uur
Gymzaal Caberg

woensdag
12:30-13:15 uur
Speelzaal van basisschool De Letterdoes

vrijdag
12:00-12:45 uur
Gymzaal Limmel

Run For Fun

(Array)
maandag
18:00-19:00 uur
Sportpark West

woensdag
18:00-19:00 uur
Sportpark de Geusselt

zaterdag
09:00-10:30 uur
Sportpark de Geusselt

Streetdance

(Array)
dinsdag
15:30-16:30 uur
Gymzaal Wolder

woensdag
13:30-14:15 uur
Gymzaal Caberg

vrijdag
15:15-16:15 uur
Sportzaal Malberg

zaterdag
10:00-11:00 uur
Trefcentrum Wittevrouwenveld

zaterdag
10:15-11:15 uur
Sporthal Belfort

Cruyff Sports

(Array)
woensdag
13:00-14:00 uur
Cruyff Court Old Hickory Plein

Sportief Wandelen

(Array)
maandag
10:00-11:00 uur
Sportpark Wolder

maandag
13:30-14:30 uur
Gemeenschapshuis Haarderhof

dinsdag
10:00-11:00 uur
Trefcentrum Koffiepot

dinsdag
18:00-19:00 uur
Sportpark West

dinsdag
09:30-11:00 uur
Sportpark de Geusselt

woensdag
10:00-11:30 uur
St. Pietersberg

donderdag
10:15-11:15 uur
Hagerpoort te Amby

donderdag
09:30-11:00 uur
Gemeenschapshuis Haarderhof

Gyminstuif

(Array)
maandag
10:00-11:00 uur
Gymzaal Borgharen

maandag
16:00-17:00 uur
Sportzaal Pottenberg

maandag
15:30-16:30 uur
Geusselt Sporthal

dinsdag
13:30-14:30 uur
Gymzaal Caberg

dinsdag
15:15-16:15 uur
Gymzaal La Bellettsa

woensdag
14:00-15:00 uur
Gymzaal Belfort 2

Bodytraining

(Array)
maandag
10:00-11:00 uur
Sporthal De Heeg

dinsdag
11:00-12:00 uur
Gymzaal Caberg

woensdag
08:45-09:45 uur
Sportzaal Malberg

donderdag
11:00-12:00 uur
Gymzaal Scharn 2

vrijdag
09:00-10:00 uur
Sporthal De Heeg

Yoga

(Array)
maandag
10:00-11:00 uur
Gymzaal Mariaberg

dinsdag
09:00-10:00 uur
Sportzaal de Letterdoes

Tai Chi

(Array)
donderdag
15:30-16:30 uur
Gymzaal Caberg